News-Serwis

Kultura

Gry: Raper Tyler, the Creator jedną z postaci w Tony Hawk’s Pro Skater 5

Gry: Raper Tyler, the Creator jedną z postaci w Tony Hawk’s Pro Skater 5
30 listopada 2015
10:13

Tony Hawk’s Pro Skater to znana na całym świecie komputerowa gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w wykonującego tricki deskorolkowe skatera. W jej najnowszej części jednym z nich będzie niepokorny raper młodego pokolenia – Tyler, the Creator.

W poprzednich częściach gracz mógł wcielić się w szereg najbardziej znanych skaterów na świecie – obok samego Tony’ego Hawka na przykład w Erica Kostona czy Steve’a Caballero. Pojawiały się też inne postacie – na przykład znany głównie z programu „Jackass” Bam Margera czy… Spiderman (dostępny po wypełnieniu pewnej liczby zadań postawionych przed graczem przez twórców).

W najnowszej części gry – „Tony Hawk’s Pro Skater 5” – gracz będzie miał okazję pokierować Żółwiem Ninja i głośnym, dobrze znanym w Stanach Zjednoczonych młodym raperem, producentem muzycznym i showmanem Tylerem, the Creatorem. Tyler to wymarzona dla twórców gry „postać bonusowa”, bo jest on znany z niekonwencjonalnych zachowań i – no cóż – robienia z siebie pajaca.

Czy jest to news zmieniający historię świata? Nie. Ale z pewnością należy pamiętać, że Tony Hawk’s Pro Skater to jedna z najlepszych serii gier zręcznościowych w historii, a to, jak bardzo kreatywne biznesy przenikają się ze sobą w Stanach Zjednoczonych może być dla nas inspiracją.

rp

fot. Po’Jay, Flickr, CC BY 2.0

Powiązane artykuły

Komentarze