News-Serwis

Kultura

Bond: Craig ma milczeć

Bond: Craig ma milczeć
13 października 2015
20:35

Daniel Craig, ostatni z odtwórców roli Jamesa Bonda, ma milczeć, przynajmniej do premiery najnowszego filmu o przygodach agenta 007 „Spectre”.

Takie zalecenie wydało mu szefostwo Sony, producenta i promotora obrazu, po jego medialnych lekceważących wypowiedziach o roli Bonda.

Na dziesięć dni przed premierą Daniel Craig w wywiadzie dla magazynu „Time Out” oświadczył, że ma dość Bonda i że „raczej podetnie sobie żyły niż zagra w kolejnej części przygód tajnego agenta w służbie Jej Królewskiej Mości” . Mówił też, że miał problemy na planie, a niektóre ujęcia trzeba było dokręcać dodatkowo, nawet w ubiegłym miesiącu.

Wypowiedzi aktora wywołały oburzenie i zaskoczenie Sony. Filmy o przygodach Jamesa Bonda przyniosły wielkie zyski. W perspektywie 23 części szacowane są na 4 miliardy dolarów.

Jak informuje portal Page Six, Daniel Craig ma zakaz wypowiedzi na temat pracy na planie filmowym i o samej postaci agenta 007. którą- według Sony- obraził.

Promotorzy wyjaśniają też, że mieli problemy ze scenariuszem, a dokrętki były spowodowane kontuzją i operacją kolana Craiga, która uniemożliwiła mu przez kilka tygodni pracę.

Premiera „Spectre” 23 października.

.independent.co.uk/IAR/dyd

Poleć

Powiązane artykuły

Komentarze